MÖBLER / Bord / Bord 7118109
nr 711 8109
Bord
Orientalisk stil, längd: 60, djup: 53, höjd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 augusti 2011
kl 17:36:36
25/8 23:23:20
150 kr
29/8 17:25:46